Konya Mutfak
Konya Mutfak

Hakkımızda

   Mobilya sektörünün marka kuruluşu olmayı başaran Konya Mutfak, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile başta Konya olmak üzere Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerinde'de aranan ve tercih edilen saygın bir kuruluş olmaya devam ediyor.

   Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Konya Mutfak, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Konya Mutfak, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

   Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren Konya Mutfak, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. 

   Konya Mutfak olarak, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmeyi, güvenilir ve tercih edilen bir marka olmanın haklı sorumluluğu yolunda emin adımlarla ilerlemeye ve pazardaki lider firma yapımızı korumaya devam ediyoruz.

 

   Yıllardır söylediğimiz gibi... "Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim"